PROJEKTY 2015-
03. 01. 2008

Centrum ekologické a globální výchovy Cassiopeia dlouhodobě spolupracuje s Pedagogickou, Přírodovědeckou, Teologickou a Zdravotně sociální fakultou Jihočeské univerzity v ČB. Vytváříme pro studenty prostředí, kde mohou získávat informace a zkušenosti týkající se environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty (EVVO).

V rámci spolupráce s Jihočeskou univerzitou poskytujeme tyto služby:

·         exkurze a představení činnosti CEGV Cassiopeia

·         konzultace, zapůjčování pomůcek a literatury pro studenty

·         poradenství při zpracovávání diplomových a seminárních prací

·         možnost absolvování praxí

Studenti Jihočeské univerzity nám pomáhají při zajištění a organizaci akcí pro veřejnost nebo působí jako externí lektoři environmentálních výukových programů pro základní a mateřské školy.

Naším hlavním cílem je u studentů vzbudit zájem o ekologickou výchovu a vytvořit případným zájemcům prostor, kde by se mohli realizovat.
Působíme jako Školicí středisko Pedagogické fakulty a Klinické pracoviště Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích v oblasti EVVO.
  MKV KNIHOVNA


  INFOSERVIS


Krasec Lesy České republiky Ministerstvo školství a tělovýchovy Síť ekocenter Pavučina Státní fond životního prostředí České republiky Hnutí Brontosaurus Magistrát města České Budějovice Jihočeský kraj Ministerstvo životního prostředí

Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Administrace